Bilnur Fidan
Profesyonel Koç, ACC
Kurumsal Eğitmen

ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından verilen ACC unvanına sahip akredite koçtur.

Yönetici & lider koçluğu, takım koçluğu deneyiminin yanı sıra performans yönetimi, lider gelişimi, grup ve takım oluşumu konularında uzman olan Bilnur Fidan, 500 saatin üzerinde koçluk ve 400 saatin üzerinde eğitmenlik deneyimine sahiptir.

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesinde aldı. Organizasyonlarda ‘İnsan Faktörü’ nün farkındalığıyla Koçluk, Yönetici ve Lider Koçluğunda Ustalık, Takım Koçluğu, NLP ve Eğitmen Uzmanlık programlarını tamamadı. Yönetimlerin İnsan Kaynaklarına bütünsel bir bakış sağlamak için İnsan Kaynakları Yönetiminde Yüksek Lisans eğitimine devam etti.

Kariyerini profesyonel koçluk ve kurumsal eğitmenlik yönüne çevirmeden önce, Alışveriş Merkezi Yönetim sektöründe orta ve üst düzey yönetici olarak çalıştı.

Kurumsal hayata 1992 yılında Perakende sektöründe, Alışveriş Merkezi Yönetim sektörüne ise 1996 yılında Tanıtım Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak başladı. 20 yıllık AVM Yönetimi kariyerinde toplam 350 bin m2 büyüklükte 7 projede yer aldı ve tepe yönetici olarak bu projelerin bütün olarak gelişmesinde yeniliklerin takip edilip uygulanmasında, insan kaynağının yetişmesinde öncü oldu. AVM Proje yönetim süreçleri konusunda uzmandır. AVM’ lerde Kurumsal İnovasyon, Yönetim Sistemleri, Marka Konumlandırması, Etkin Kaynak Yönetimi ve İnsan Kaynaklarının eğitimi konularında liderlik yapmıştır.

Şuanda, yöneticilere, gruplara ve organizasyonlara, lider ve takım koçluğu, mentorluk, İKY ve eğitim metotlarından oluşan gelişim çözümleri sunuyor. “Hedef Belirleme ve Performans Değerleme”, “Gelecek Tasarımı”, “Yeni Liderlik; Kendi Liderlik Modelini Geliştir”, “İletişimde Ustalaşma ‘Söylenmeyeni Okuma Sanatı”, “Duygusal Zeka”, “Sahada Fark Yaratan Kodlar” konularında kurumsal eğitimler veriyor.

Aynı zamanda Yoga ve Mindfulness eğitmenidir.