REFERANSLAR

İŞ ORTAKLARI

BATUHAN KÜRKÇÜ
Eğitmen


1987 yılı Ankara doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunu. THK Uçuş Akademisi’nde pilotaj eğitimi aldı. Atlasglobal ve Freebird Havayolları’nda pilotluk yaptı. Havayolu pilotu olmak isteyenlere pilotaj danışmanlığı yapıyor. Motivasyon, disiplin ve değişim konularına yönelik eğitmenlik, koçluk ve yaratıcı drama liderliği yapıyor. Türkiye Uğur Böcekleri Derneği’nde gönüllü eğitmen.
BİRSEN FİDAN
Eğitmen, Profesyonel Koç


Hacettepe Üniversitesinde Tarih lisans eğitimi, Anadolu Üniversitesinde Medya ve İletişim ön lisans eğitimi aldı. Koçluk, öğrenci koçluğu, NLP Practitioner eğitimlerini tamamladı. Eğitmenliğin yanı sıra koçluk ve öğrenci koçluğu çalışmaları yürütüyor. İletişim Teknikleri, Takım Çalışması ve Çatışma Yönetimi başlıklarında eğitimleri veriyor. Atölye uygulamaları, oyun ve eğitim içerikleri tasarlıyor.


FİGEN DOĞAN
Profesyonel Koç, Eğitmen

ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu)in ACC ünvanına sahip akredite koçudur. İşletme lisans eğitimi ve pedagojik formasyon eğitimi aldı. Turizm, ilaç, doğrudan satış ve tekstil sektörlerinde satış yöneticiliği, satış müdürlüğü ve pazarlama müdürlüğü görevlerinde bulundu.Yönetici koçluğu yapmakta, Özgüven, Etkili Sunum ve Koçluk Temelinde İletişim başlıklarında eğitimler vermektedir.
MEHTAP GÜR
Eğitmen

Selçuk Üniversitesinde lisans eğitimini, Hacettepe Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisans eğitimini, Çağdaş Drama Derneğinde “Drama Eğitmenliği” programını tamamladı. Kadınlara, ebeveynlere ve eğitimcilere yönelik özgün atölye ve eğitimler tasarlıyor ve yaratıcı drama eğitimleri veriyor.
SEZİN ÇAĞLAYAN
Eğitmen

İlk, orta ve lise öğrenimini TED Ankara Koleji’nde, lisan eğitimini Çankaya Üniversitesi’nde “Endüstri Mühendisliği” alanında tamamladı. Aldığı eğitimleri, bilgi birikimini ve 18 yıllık satış, pazarlama ve eğitim alanlarındaki profesyonel deneyim ve vizyonunu, Networking, İkna ve Müzakere Teknikleri, Hayal Gücü, Ekip İçi İletişim alanlarında verdiği eğitimlerle paylaşıyor.

 


ŞEBNEM PARLAK
Profesyonel Koç, Eğitmen

 

1980 doğumlu, planlı yaşamayı seven, odağına koyduğu ve inandığı şeyin peşinden koşan Şebnem; “İnsana Dokunmak” ve “Sürekli Öğrenmek” felsefesiyle firmaların kalite ve çevre alanlarındaki kurumsallaşma süreçlerine katalizörlük yapmaktadır.  Çevre Mühendisi ve aynı zamanda Profesyonel Koç (Erickson College) olan Şebnem, birçok alanda eğitim vermektedir.


ŞULE ÇETİNKAYA
Eğitmen

İşletme ve İnsan Kaynakları Yönetiminde lisans eğitimini tamamladı. Bir çok eğitim ve gelişim programının yanı sıra Paul Ekman International ‘dan “Duygusal Beceri ve Yetkinlikler (Mimik okuma) ile Yalan Tespiti” eğitimini alarak “İletişim ve Beden Dili” uzmanlığını aldı. Kurumsal odaklı kişisel gelişim eğitimleri ve danışmanlık hizmetleri veriyor.